| AlbertoAby a întrebat:

, Am o problema cu laptopu, cand intru intr-un joc de ex: counter strike, grand theft auto....etc,mise inblocheaza tastatura si mouse dela laptop si i-am pus un mouse dela pc... si ala nu se inblokeaza cand intru in joc, ce e de facut?

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Eu cred ca nu e compatibil... ai o mica problema cu Windows-ul, poti sa-l schimbi sau sa afli care este problema si s-o rezolvi. Sper ca te-am ajutat, funda?

| 50Grey a răspuns:

In 80 % din cazuri este o problema generica cauzata de incompatibilitate.
daca rulezi W7 click dreapta pe executabil si Troubleshoot apoi lasa-l sa iti aleaga el varianta de compatibilitate potrivita.
gen Windows XP SP2, daca rulezi xp mai mult ca sigur este din engine-ul grafic.

| AlbertoAby explică (pentru 50Grey):

Ma poti ajuta?, Ai id de Mess daca ai damil s-au ia-l pe al meu : alberto_alex00 Te Rog