| Marjineanu_Sandra_1997 a întrebat:

Am o problema cu laptopu. Ultimul timp merge incet chiar si unele jocuri.Ma ghindeam sa-mi curat laptopu sau ceva de genu sau are virus...
Ce imi propuneti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Este recomandat sa iti cureti laptopul, dar din experienta mea, voi cu jocurile astea virusati pc-ul, cine sit ecate chestii inutile s-au instalat la tine pe calculator, din cauza asta merge greu, reinstaleaza sistemul de operare cat mai rapid posibil

3 răspunsuri:
| Fr3x a răspuns:

Il cureti Si reinstalezi windosu, Daca nu s-ar putea ca tu ai deschis prea multe progame de odata...

Funda? big grin

| Fr3x a răspuns:

Il cureti Si reinstalezi windosu, Daca nu s-ar putea ca tu ai deschis prea multe progame de odata...

Funda?

| pbsolver a răspuns:

Laptopurile nu sunt pentru jocuri (asta presupunand ca ai un laptop obisnuit) din cauza faptului ca toate componentele nu se pot raci suficient. Daca inainte ti'au mers bine si acum nu mai merg la fel, da'ne niste detalii. Firma, model, jocuri, sistem de operare, antivirus, etc