| SebastianMarius9 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, se aprinde si cand apare sigla de la laptop trebuie sa astept vreo 6-7 minute sa se aprinda (sa apara desktop-ul). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HighDefinition a răspuns:

Incearca sa resetezi bios-ul.
Du-l la un specialist sa faca asta.
Si curata-l de praf, in primul rand.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ai prea multe programe care incep de cum aprinzi leptopul. asa era cu al meu imi plua 3 minute sa se aprinda pana mi-am cumparat un antivirus care imi arata cum sa fac sa numai se aprinda toata la inceput, si acum mi se aprinde mai bine, cauta pe youtube poate iti arata vreun video cum sa faci

| HighDefinition a răspuns:

Cati rami are laptop-ul tau?

| SebastianMarius9 explică (pentru HighDefinition):

2 rami

| SebastianMarius9 explică (pentru HighDefinition):

2 rami.

| SebastianMarius9 explică (pentru HighDefinition):

Laptopul are 2 rami si 2 ghz.Sistem de operare windows 7 profesional. windows-ul nu are nimic fiindca chiar am reinstalat windows-ul si nu e de la el.