| Al3x4a a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema. Am laptop TOSHIBA si cand intru pe Metin sau pe GTA dupa ce stau 10-15 minute mi se stinge laptopul. Si trebuie sa astept 5-10 minute ca sa imi apara luminitele alea la butoane.
Ce sa fac? Funda happy.

Răspuns Câştigător
| deea0009siempre a răspuns:

Este posibil ca leptopul tau sa fi luat vreun virus de la a este jocuri..descargati repede cel mai bun antivirus si sterge metinul cat mai repede ..are o multime de virusi ce o sati distruga laptopul..crede-ma mie mi s-a stricat calculatorul de vreo 5 ori din cauza jocurilor.te sfatuiesc sa-l stergi!

3 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Poate se supraincalzeste, vezi cum stai cu temperaturile...

| Al3x4a explică (pentru sori88):

Da, cand pun mana pe el ma arde.

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Supraincalzire cand ai sters ultima data coolerul sau du-te la un service