| Specialistul95 a întrebat:

Am o Problema cu leptopul. Eu ii bag mufa de internet in spate dar leptopul nu o detecteaza. nu merge sa ma conectez la net. Cum remediez problema?

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

Mergand la un service. pentru ca exista posibilitatea sa se fi dezlipit un pin de face legatura intre mufa si placa de baza a leptopului. Nu cred ca aceasta problema sa coste foarte mult.dar iti recomand sa iti cumperi mai bine un router wifi ca sa nu mai ai pe viitor probleme cu mufa de la placa de retea.