| alex495 a întrebat:

am o problema cu pc. Eu am router wireless si am pc conectat la net printr un cablu la router. Pana aseara a mers. Acum doar tel mai are net, la pc a aparut retea necunoscuta si nu am net. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| oioneko a răspuns:

Verifica toate cablurile sa fie bine conectate si dupa reseteaza routerul, preferabil il scoti din priza si il bagi iar.

| alex495 explică (pentru oioneko):

Am verificat tot. Sti ce e ciudat? Mufa aia care intra in pc inloc sa fie luminata in verde o arata in rosu. Ce are? Cablu e intreg