| AnimeKid a întrebat:

am o problema cu PC-ul!

deodata de cind il aprind luminita rosie de la procesor e aprinsa mereu si nu se mai stinge. ce inseamna asta? ce ar trebui sa fac?

insa cind pornesc o aplicatie se mai stinge putin. si in rest merge bine.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal ca accea luminita sa palpaie intermitent deoarece iti incarca windows-ul si toate procesele iar asta inseamna ca el lucreaza asa ca nu iti mai face griji baftawinking

| AnimeKid explică (pentru anonim_4396):

N-ai inteles. la mine nu palpaie. sta aprinsa in continuu. e ca cea verde, nu face deloc pauza, parca e impetrita.
normal ar fi daca s-ar mai stinge din cind in cind sau sa palpie dar la mine nu-i asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeKid):

Aha am inteles..atunci e posibil sa ai ceva defectiune acolo la led.

| AnimeKid explică (pentru anonim_4396):

Nu, el chiar are probleme, sistemul. adica merge cu mult mai greu si programele tot se deschid si se inchid extrem de greu! la fel ca windowsul, adica trebuie sa astepti vreo 5 min dupa ce apesi butonul shotdown!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeKid):

Atunci e bine sa-l duci la un service