| AdrianTF98 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu sad Cand incerc sa joc orice joc dupa aproximativ 5 secunde se blocheaza complet, cursor-ul nu se misca Ctrl + alt + delete nu functioneaza, absolut nimic, doar sunetul si nu pot face altceva decat sa resetez unitatea, pana acum am incercat orice, am facut windows update, am luat cele mai noi drivere pentru placa video, am defragmentat hardul, disk cleanup, am facut totul cu tune up utilities, mi-am desfacut unitatea in bucatele si toate le-am curatat chiar si ventilatorul de la placa video si cooler-ul, procesorul, rami, hardul toate le-am desfacut... Am de gand sa dau update la bios chiar daca este destul de riscant... sper ca unul din voi sa ma puteti ajuta happy, puteti sa-mi dati add pe mess : troller0, daca cunoasteti o persoana care se pricepe foarte bine la calculatoare, dati-mi un id sau ceva date de contact! Mersi. happy

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Spune si tu ce sistem ai. Eu am patit exact chestia asta si Ramii s-au dovedit a fii incompatibili cu placa de baza.

| vladelvis a răspuns:

Poate sunt virusi!