| fihao a întrebat:

Salut am o problema cu placa de retea onboard o conectez si merge cam 2 min dupa care nu imi mai functioneaza internetul trebuie reglata? sau updatata? mersi

2 răspunsuri:
| silviu20 a răspuns:

Daca calculatorul tau este vechi e normal,dar daca nu incearca sa-lreformatezi sau dai system restore-la bara de start,toate programele dupa aia accesories,dupa aia system tools, iar dupa aia la ultimu system restore sil dai cu doua zile mai devreme selectezi data si dai next, daca nu ceva nu face contact de la net poate ai virusi.

| iKaede a răspuns:

Depinde ce fel de internet ai, adica daca ai ilink nu ma mira faptul ca nu iti merge. asa imi facea si mie cand eram pe ilink si i-am chemat pe aia acasa si au zis ca am placa de retea arsa si sa imi cumpar alta. dupa ce am cumparat alta am chemat pe altcineva de la ilink si tot asa au zis ca am placa de retea arsa laughing si am reziliat contractul cu ei si m-am bagat pe rds & rcs si lui fata aia care era la casa ( pentru contractul cu rds&rcs ) i-am zis ce s-a intamplat si a zis ca si ei si s-a intamplat la fel. idiotii astia zic numai ca ai placa de retea arsa, altceva nu stiu sa spuna laughing