| AlbertoTm a întrebat:

Salut, am o problema cu sloturile USB, cel putin asa cred, am o placa de baza Asus p5gc-MX, am un hard extern prin USB, care inainte sa reinstalez windowsul puteam sa il conectez acolo, si am acolo pe el toate prostiile care mi le trebuie sa fac calculatorul, drivere, etc, dar nu citeste hardu, nu stiu de ce, daca bag de exemplu un gamepad, il citeste, dar hardu nu, imi puteti da driverul cu usb de la placa mea de baza, multumes frumos

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver de usb? da la windows 98 imediat da win xp nu saai voie intra in bios activeaza usb sa sil vada si gata baga si tu usb mai cu putere daca nu merge e stricat usb sau ce vrei tu sa bagi

| AlbertoTm explică (pentru anonim_4396):

Nu prea inteleg ce vrei sa zici ray, nu e stricat usb-ul

| LordColdy a răspuns:

Ar fi bine sa instalezi de pe cd care a venit in pachet cu placa de basa.