| PufarinaXD a întrebat:

Am o problemacu calculatorul! Nu imi citeste cd-urile si dvd-urile! spune ca trebuie sa reinstalez driverul dar nu imi citeste dvd-ul cu drivere! Ce sa fac? Si din ce cauza credeti ca nu mai citeste cd-urile?

Răspuns Câştigător
| RadiIoana a răspuns:

Logic ca a iesit mufa din calculator de la Cd ori sunt zgariate toate CD-urila.Mai logica ar fi prima varianta.Si eu am avut la fel si am dus calculatorul la un specialist.L-a reparat si mufa de la CD era scoasa.Desfa calculatorul si vei vedea. Sper ca te-am ajutat. Funda?