| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu subtitrarile unui smart tv Toshiba, cand vreau sa ma uit la un film subtitrarile apar si dispar. pot face ceva?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde. Ai uitat să specifici:
- tipul televizorului;
- la ce film te uiți: pe TV (digital sau analogic), pe vreo aplicație (gen HBO go, Netfix etc.) ori pe player-ul media - vreun mp4/avi etc?

| RaduConstantin200 a răspuns (pentru mihai69):

E un Toshiba 32W3663DG si folosesc un stick hama, am lipit cumva subtitrarea de film cu un program pe pc pentru ca altfel nu merge.

| mihai69 a răspuns (pentru RaduConstantin200):

Atunci e cazul să vezi ce setări ai ales la acel program - nu de la TV e problema.

| JunNkIee a răspuns:

Depinde si de specificatii si ce model e. Probabil este stricat