| valy_6693 a întrebat:

am o problema cu sunetul, a avut nod32, apoi a expirat licenta, pana am luat alta a intrat un vierme si cand am actualizat antivirusul la gasit si la plasat in carantina, si acum nu mai merge sunetul. driverul de sunet functioneaza, a aprindere se aude dar nu se aude in programe si pe net...care ma ajuta va rog mult ca nu vreau reinstalare de win.pls...mersi mult

Răspuns Câştigător
| cybershot a răspuns:

Dezinstaleaza driverul
apoi sterge tot din program files ( tot ce tine de driver ma refer ), exemplu folderul realtek, sau daca esti mai avansat incearca cu regedit

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Pentru net se poate sa fie dezactivat sunetul din browser... cat despre "programe"... nu stiu cat de multe programe au sunete, decat cele dedicate special lucrului cu sunet gen playere.
bafta

| valy_6693 explică:

Am rezolvat problema.nu era de la driver era de la update windows...am dat update si gata...ms pentru ajutor