| gabi66 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea.Recent nu mi-a mers wi fi-ul la aceasta.Adica,imi arata starea acestuia dar liniile aveau culoare gri, ca si la autentificarea la router.Nu am scapat-o, acest lucru s-a intamplat dintr-o data intr-o dimineata cand m-am trezit...Culmea este ca imi merge google-ul dar Magazin Play sau alte lucruri sau aplicatii care merg doar cu internet nu merg...Ce ar putea fi?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Oprește tableta și apoi repornește-tableta.Probabil e o eroare de soft.Se mai dau și androizii peste cap din când în când.Succes