| bYbr0kenn a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am un LG ke850 prada, si, uneori, nu mai merge touchscreen'ul, dar daca il inchid si ii scot bateria, si il repornesc, merge! Vre'o solutie? Eu ma gandeam ca ar fi din cauza soft'ului... daca intr-adevar, e din cauza soft'ului se poate "re"softa cu vreun soft "in casa"?

Răspuns Câştigător
| dana272012 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il duci la garantie! asta daca mai e in garantie daca nu la un service autorizat, pentru ca in scurt timp nu va mai merge deloc touch-ul! asa am patit si eu, o seara buna! Take care