| Andrei900Boss a întrebat:

Am o problema la laptop helius 500 a aparut o actualizare asa ca am acceptat maine sa o actualizez. Adica am inchis actualizarea, adica inchide update, sa se actualizeze cand deschid laptop helius 500 si dupa imi da error update restart si apare ca un fel de error la windows si dupa se inchide laptop. Si dupa zice ceva repair nu stiu cum! Dupa apare ceva troubble sau nu stiu, shut down parca nu stiu, dar ma rog ramane repair logoul de la Predator. Ce trebuie sa ii fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce drk spui, mai copile?

| Andrei900Boss explică (pentru darrio2007):

Gata am aflat ce problema imi da la laptop

error inaccessible boot device

| Zaygon a răspuns:

Depanare la cineva care se pricepe ca esti prea incoerent in ce vrei sa spui.

| Andrei900Boss explică (pentru Zaygon):

Imi da error inaccessible boot device

| Andrei900Boss explică (pentru Zaygon):

Scuze ca nu m-am exprimat bine ca nu stiu de-ti imi da inaccessible boot device si dupa ma trimite la repair si ramane logou-ul daca stii ce e aia pornit cand apare Troubleshoot si turn off your PC.
dupa Repair imi apare Trouble si turn of. atat! adica ca un fel de niste setari nu stiu de-ti... ce ii fac! il am in garantie de-ti da. pot sa-mi schimbe dar e usor sa repar sau nu prea.

| Andrei900Boss explică (pentru Zaygon):

Era o actualizare la Windows care a provocat inaccessible boot device

| mcristiioan a răspuns:

Nu prea am inteles la ce te-ai referit dar din cate am inteles, cea mai simpla metoda este sa reinstalez windows-ul.

| Andrei900Boss explică (pentru mcristiioan):

De-ti doar sa reinstalez Windows? pai de la o actualizare a dat si error inaccessible boot device cred ca trebuie reinstalat Windows.