| Deyas a întrebat:

Salut
Am o problema de ceva timp placa video (nu cea incorporata) nu mai merge.Cand pornesc calculatorul monitorul nu porneste.Am incercar placa video cu un alt calculator si acolo merge fara probleme.Cu placa video incorporata merge.
Ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Vezi in BIOS sa nu fie setata placa video ca implicit. Sa se fi tampit biosul. Si atunci pleaca pe aia integrata in loc sa plece cu cealalta.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce monitor ai?

| Deyas explică (pentru K0sti):

Samsung SyncMaster 940NW

| K0sti a răspuns (pentru Deyas):

Vezi in BIOS sa nu fie setata placa video ca implicit. Sa se fi tampit biosul. Si atunci pleaca pe aia integrata in loc sa plece cu cealalta.