| alexTPU a întrebat:

Am o problema la calculator.Ieri cand mi s-a blocat un joc am dat restart la calculator si cand am vrut sa-l dezinstalez imi spune am dat click pe add or removes programes si imi spunea is not a valid win 32 nu stiu ce sa fac.La fel e cu toate programele mai putin cu internet explorar. Ajutor! Eram in joc cand am restartat calculatorul! Nu pot sa deschid antivirusul. S-ar ptea sa am virusi.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Daca ai dat restart in timp ce se dezinstala jpocul, ar fi bine sa reinstalezi windowsul. s-au sters niste fisiere din windows si e cam grava treaba!

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Maine cand ai timp lasa pe privat id-ul tau de mess sa vorbim si sa intru in pc la tine cu team viewer sa vad ce e pe acolo! asa e greu sa merg cu presupusu "fa aia fa aia"...