Întrebare recomandată | zippoman a întrebat:

Am o problema legata de google chrome: l-am instalat si nu pot accesa nici un site, nu se deschide nimic, ramane la pagina goala. L-am dezinstalat (cu uninstaller, asa ca am ras si registrii ramasi) si reinstalat de vreo 3 ori. Aceeasi problema.
Ma poate ajuta cineva, va rog? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Foloseste Mozilla Firefox e mai bun si nu ai probleme niciodata!

| Nejmoq a răspuns:

Nu iti merge fiindca unele calculatoare nu citesc tot ce instalezi! Puneti si tu altceva de exemplu Firefox ca nici mie nu-mi merge Chrome! Sper ca te-am ajutat big grin

| AaNdYy a răspuns (pentru Nejmoq):

Nu conteaza calculatorul, conteaza versiunea de soft (adica sistemul de operare) de exemplu nu poti sa joci GTA IV pe windows 95. e logic