| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema legata de internet.Am un laptop Acer si nu mi se conecteaza la net.Eu am net prin cablu, am mai avut aceeasi problema dar am reinstalat astazi windows-ul si tot nu merge.Am conectat cablul la pc si la acesta merge.Ma poate ajuta cineva? Multumes!

2 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Instaleaza toate driverele...nu ai placa de retea instalata.

| Dastlast a răspuns:

Fie trebuie sa instalezi driverele pentru placa de retea, fie este o retea care necesita autentificare.