| Claudiuu404 a întrebat:

Am o problema mare cu Yahoo Messenger. Mi s-au sters absolut toate contactele (ID-urile) din lista. Nu stiu de ce. Eu eram pe telefon cand am observat asta (eram logat pe telefon, cu Android) si am vazut ca nu mai aveam pe nimeni acolo. Cand am intrat la PC, aceeasi problema. Am incercat sa dau unora add, am reusit doar la 16 din vreo 70 de persoane. Nu mai pot sa le dau si altora, pentru ca imi apare o eroare... Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta?

9 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Intri pe mail, la deleted contacts si dai "restore". Automat, toti vor primi add din partea ta.

| Claudiuu404 explică (pentru TiffanyღBJ):

Am facut asta, dar din vreo 70, doar vreo 34 am recuperat... De ce asa? straight face

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru Claudiuu404):

Nu stiu...in mod normal trebuia sa ti le recupereze pe toate. Celelalte au ramas in folderul "deleted contacts" sau nu mai sunt nicaieri?

| Claudiuu404 explică (pentru TiffanyღBJ):

Nicaieri... straight face

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru Claudiuu404):

In cazul asta, ma tem ca nu mai ai cum sa le recuperezi...

| beastboy84 a răspuns:

Mai. cred ca cineva iti mai stia parola si ti-a sters toate contactele iti da eroare ca nu merge sa bagi multe contacte in aceeasi zi... ia incearca si maine sa bagi tot asa sa vezi ca iti da iar eroare

| lumy4u a răspuns:

Si eu am patit la fel, nu stiu de ce, uite ce trebuie sa faci ca sa iti iei toate contactele inapoi, eu asa am facut.http://help.yahoo.com/......?/kb/index urmeaza pasii. funda?

| Claudiuu404 explică (pentru lumy4u):

Mersi, dar din vreo 70 si ceva, mi-am recuperat doar 34... De ce asa? straight face

| alin23mester a răspuns:

Ori chiar ai vreo eroare, caz in care nu pot sa te ajut, erorile de la yahoo is mortale uneori, adica mori de ras de motive si metode de rezolvare (experienta proprie), ori... nu e doar al tau contul *hh-hhh*
adica cum sa zic, asta ar fi primul lucru pe care l-as face, daca as vrea sa fac misto de cineva dupa ce i-am spart id-ul de mess, nu ca as fi facut asta vreodata *huh-hhh*winking
nu te pot ajuta mai mult, chiar daca ai eroare sau altceva, nu cred ca iti poate cineva "descifra" problema, asta cere access la calculator si cunostinte avansate straight face scuze...

O seara cat se poate de placuta!
happy