| AlexL28 a întrebat:

Salut, am o problema, mi-am cumparat GTA IV pentru PC-ul urmator(laptop):
CPU-Intel Core i3-3110M de 2, 4 Ghz
RAM-4 GB (2, 91 utilizabili)
GPU-Nvidia GeForce GT 630M 2GB DDR3 si Intel HD Graphics 4000
problema e ca dupa instalare si tot, jocul porneste dar nu se vad decat stalpii si masinile, plus ca are si lag, desi pe net scrie ca sistemul meu poate rula jocul...stie cineva daca pot face ceva, nu as vrea sa fi irosit cei 70 de lei.

5 răspunsuri:
| UnUtilizator a răspuns:

Laptopul Este nou?

| AlexL28 explică (pentru UnUtilizator):

Da, eu l-am luat personal vara trecuta, marca este Lenovo

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexL28):

Pai..nu stiu ce ar avea, in ultimul timp. si mie imi face "fite" la jocuri.
Poate e de la rami..Prea putini Utilizabili..Si inca ceva..Ai windows 7? Daca ai Vista nu e bun deloc, la jocuri..Si la cei 4 rami ai tai, Trebuie sa ai sistemul instalat pe 64 Biti.

| AlexL28 explică (pentru anonim_4396):

Am windows 7 enterprise pe 32-bit, dar nu am momentan bani sa cumpar windows original...deci nu stiu ce sa fac...