| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut, am o problema minora. De ce cand deschid laptopul imi ramane imaginea negru gri doar dupa ce scot cdiul dvd din laptop abia dupa aia merge? Poate ati avut si voi probleme de genul asta, multumesc

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Incearca sa citeasca CD/DVD si sunt probleme ori la discul optic ori la unitatea optica. Fa cum sugereaza @sierra1, pune la boot order in BIOS/UEFI sa fie HDD inainte de DVD.

| BostanDaniel1974 explică (pentru flixbuster):

Fi mai explicid un pic sau un tutorial ceva un link de Youtube

| BostanDaniel1974 explică (pentru flixbuster):

Multumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și eu am avut când ordinea de boot era cu cd/dvd inainte de hdd