| effect_8129 a întrebat:

Am o problema. Pe forum am fost banat. Iar acum, de curand, am reinstalat windows-ul si am reintrat iar pe acel forum. Culmea. nu am mai fost banat. Din prostia mea, am incercat sa ma loghez pe contul vechi, si acum iar imi scrie ca You Are Banned, numai pot face nimic (inainte puteam, nu aveam ban nimic). Banul este dat pe IP, pentru ca nu merge sa imi fac alt cont... imi scrie mereu acelasi subiect. Intrebarea mea ar fi urmatoarea :
Ce registru sau ce sa sterg pentru. a numai fi banat? Pt. ca daca reinstalez windowsul va merge... Dar ce principiu are aceasta problema pentru ca nu vreau sa instalez iar windowsul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Cum ai facut?

| effect_8129 explică:

Multumesc. problema rezolvata