| KEPA a întrebat:

Am o problema si anume ca atunci cand pornesc pc-ul ma pune sa selectez dintre Start Up Windows si Start Windows normally. Am ales prima deoarece e recomandata si dupa ce se efectuează o scanare de sistem cu Start Up, am posibilitatea de a apasa pe terminare si se inchide calculatorul sau repornire si o ia de la capat. Stie cineva cum pot trece de aceasta piedica? Funda cu cea mai mare placere!

Răspuns Câştigător
| Messi_Lionell_1998 a răspuns:

Și mie mi se întâmpla la fel.
Cred că ai sigur Windows 7.
Încearcă să-i faci actualizare până la ultima versiune și nu ar mai trebui să-ți facă așa.

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Selecteaza Start Windows normally, se va deschide normal.

| elz0r a răspuns:

Lasa sa se termine scanarea