| Zombalo69 a întrebat:

Am o table vonino pluri b7 si nu stiu ce m-a mancat dar i-am bagat in gaura de sub butonul de pornire/oprire o cheita din aia de scoti cartela din iphone. Vedeti in imaginea de mai jos unde mai exact. Si acum nu se mai deschide si nu stiu ce sa-i fac. Sa o duc la un service ceva? Va rog ajutati-ma, dau funda.
https://postimg.cc/image/aan4vvgsn/

1 răspuns:
| cris914 a răspuns:

Salut,i-ai dat reset, baga cheita iar in gaura cu pricina vreo 3-4 secunde sa fi sigur ca o resetezi corespunzator bag-o la incarcat las-o cateva min si pe urma apasa butonul power cateva secunde 10-15 secunde, ar trebui sa porneasca