| ChiriacVlad16 a întrebat:

Salut, am o tableta Allview alldro speed duo de 7 inch' si am o problema cu cardul de memorie,aseara dupa ce mi-am luat niste poze de pe pc cu cardul l-am introdus in tableta si nu mai merge,l-am bagat iar in pc l-am formatat e gol si tot nu merge,cand incerc sa fac o poza cu tableta imi spune ca trebuie sa inserez un card micro sd. Multumesc pentru raspunsuri, funda la ce-l care ma ajuta. ( cardul merge in alt telefon sau alte chestii care necesita card)

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

E clar. Daca merge in alte aparate cu card, trebuie sa te duci cu tableta si cardul sa til reseteze in tableta!
E singura metoda!
Data viitoare ai grijawinking

| ChiriacVlad16 explică (pentru RaraSeeDY):

Mulțumesc frumos, am făcut eu asta și merge acum.

1 răspuns: