| AndreiMarin499 a întrebat:

Salut, am o tableta Lenovo Tab 2 A10-30 problema e ca merge greoi și de multe ori se tot închide, întrebarea e pot face ceva pentru a rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Incearca sa dai un reset (revenire la setarile din fabrica). Unele tablete fac asa din cauza noilor softuri si sisteme de operare.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Și eu am avut probleme cu o tabletă. Ți-aș recomanda să mergi la ceva magazin IT acolo sigur ar ști cum să te ajute.
Dacă e veche nu cred că mai are "scăpare" dar du-o și la producători dacă mai e în garanție.