| tiranianuuu a întrebat:

Salut Tpu.Am cumparat o tableta Samsung Galaxy Note 10.1 N8000, stiu este veche, dar am luat-o cu alt scop, nu i-am facut proba la 50 de lei erau sansele 50/50 sa functioneze, arata extraordinar de bine, se aprinde dar nu intra in android, arata ca incarca pictograma de la baterie, dar nu se aprinde, se poate reinstala sistemul de operare? Sau un alt OS?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se poate reface os-ul dar msrgi la un service.

| carevaescu a răspuns:

Trebuie schimbată bateria

| ValentinaB a răspuns:

Incearca sa ii rescrii softul cu odin.

| tiranianuuu explică (pentru ValentinaB):

Salut am incercat dar nu functioneaza.eu sper sa nu mai fi incercat cineva sa instaleze din nou OS ...si sa fi gresit ceva, la instalare