| thequestionMARK a întrebat:

Salut am o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0 si am probeme co software-ul. Tableta nu mai porneste si m-am asigurat ca componentele hardware merg perfect.Ce as putea face,nu mai e in garantie, poate sa o pun de vanzare pe piese sau credeti ca pot sa repare software-ul in service?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai incercat o resetare?

Cum sa restaurezi un smartphone sau o tableta care nu mai porneste? Intri in recovery si dai wipe data/ factory reset.
http://playtech.ro/......-porneste/

| thequestionMARK explică (pentru neluL):

Nu mere nimic, incerc sa ma duc maine la un service si vad de acolo.

| shannygelu a răspuns:

Hard reset