| Mikeeey a întrebat:

stiti cat m-ar costa sa schimb la un Samsung galaxy s3 rama displayul dar cu piese la mana a 2-a si sa pot sa merg cu ele la un service gsm.

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Nu cred ca te-ar costa mai mult de 300 ron MAXIM
poti la un service dar vei pierde garantia de la samsung...si sa stii ca de obicei dupa ce sunt reparate odata nu mai merg ca si inainte.

| Mikeeey explică (pentru 5yr0Kk):

Dar daca telefonul meu este doar putin crapat in colt langa camera secundara trebuie sa schimb tot displayul?

| 5yr0Kk a răspuns (pentru Mikeeey):

Nuu..acolo e doar rama..atat.

| Mikeeey explică (pentru 5yr0Kk):

Am intrebat la un service si a zis ca daca scoate rama sparge displayul si trebuie inlocuit si ala...

5 răspunsuri:
| 5yr0Kk a răspuns:

Nu stiu. a mai avut un prieten o problema similara dar cu un $2 si i-a schimbat doar rama
uite http://www.criserb.com/......xy-s3.html

| 5yr0Kk a răspuns:

Si oricum pentru atat sa schimbi tot screenul..eu zic ca nu merita.