| Farmason_Mihai_1994 a întrebat:

Vreau sa stiu: daca trimit un Samsung galaxy s la garantie acesta poate fi inlocuit cu un Samsung galaxy s II? pentru ca am inteles ca nu se mai produce s-ul, si nici piese nu se prea gasesc...

2 răspunsuri:
| Cornel320 a răspuns:

Inca se produce Samsung i9000 galaxy S...si nu se poate inlocui cu glaxy s II pentru ca nu este acelasi model.
Samsung Galaxy S poti gasi pe internet si la orice magazin de specialitate.Nu e chiar asa de vechi...

| Farmason_Mihai_1994 explică (pentru Cornel320):

Spuneam asta pentru ca unei cunostinte cei de la garantie l.au schimbat deoarece acesta fusese avariat din cauza apei. Si m.a surprins, cu un s2. straight face