| CatalinOrzan a întrebat:

Am o tableta si i-am pus o parola prin semne. Cineva a incercat de prea multe ori parola si acum imi cere sa ma loghez cu contul tabletei. Ce sa fac daca eu nu mai stiu nici e-mailul si nici parola? P.S. nu am functie de am uitat parola si am incercat sa-mi fac un id nou dar nu merge. Va rog sa am ajutati, dau funda!

2 răspunsuri:
| CatalinOrzan explică:

Tableta a fost cumparata in Italia si nu mai am bonul! Altceva ce pot face?

| Dddsasul a răspuns:

Nun cred ca e ceva de facut cel mult sa te duci de unde ai loato cu toate actele, sa le spui ce s-a intamplat si sa speri ca nu ai facut un drum degeaba...