| Croco_Covrig_1994 a întrebat:

Salut.Am o tableta sunstech Tab900, am o problema cu magazin play.Dau click pe magazin play,intra,iar apoi imi spune:nicio conexiune,reincercati,iar eu sunt conectat la reteaua wi-fi, cum pot rezolva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Incearca sa stergi datele aplicatiei Google Play si de asemenea sa dezinstalezi actualizarile aplicatiei (se vor face inapoi automat nu iti fa griji), daca nu merge, incearca sa adaugi un cont nou de Google pe dispozitiv, si daca nici astfel nu se rezolva problema, singura solutie este sa resetezi tableta la parametrii din fabrica.

| Croco_Covrig_1994 explică (pentru Supps):

Am dat la dezinstalati actualizarile si ma intreaba big grinoriti sa inlocuiti aceasta aplicatie cu versiunea din fabrica? Anulati sau ok

| Croco_Covrig_1994 explică (pentru Supps):

Am dat pe ok, iar acum imi spune ca din pacate google play s-a oprit si ma scoate din aplicatie.

| Croco_Covrig_1994 explică (pentru Supps):

Am dat ok, iar acum cand intru in magazin play spune se incarca si ma scoate deoarece spune ca Google play s-a oprit