| Alex_1359 a întrebat:

Salut, am observat acum cateva zile ca nu-mi mai merge mouseul Oscar x7 3600 dpi model XL 740K care merge prin usb, bineinteles am incercat sa bag si webul si nu a mers... mi se aprinde ledu la mouse pentru cateva secunde, dupa aceea se stingesad cred ca este de la usb happy nu de la mouse... mouseul este bun, nu are nici macar un an de cand l-am cumparat e in perfecta starehappy.Rog seriozitate! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Incearca cu alte device-uri cu usb, daca nu merge atunci inseamna ca ai usb-urile arse.

| Alex_1359 explică:

Ieri am incercat iar mouseul. mi-a mers, si cand l-am scos si l-am bagat din nou, nu a mai mers.thinking folosesc win xp...sp2/sp3...

| Alex_1359 explică:

Ma enerveaza:-<, am un **** de mouse acum, care nu merge prin usb... mai multe raspunsuri :(? http://postimage.org/image/h3vktw2k7/

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Dezinstaleaza driverele la porturile usb si dai restart cand se va deschide pc-ul ti le va reinstala automat succes laughing

| mihaicrstian a răspuns:

Intai spune-ne cu ce windows folosesti acel mouse si pe ce (laptop, desktop). Daca folosesti windows 7 du-te in Start/Control Panel/System and Security/System/Device Manager si acolo la Universal Serial Bus Controllers vezi daca e totul ok.

| anonimus1223 a răspuns (pentru mihaicrstian):

Daca e totul ok, adica?