| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am pe cartele micro SD (card pentru telefon) niste foldere create de telefefon cu diferite nume,. beintoo,android_secure,LOST.DIR,etc,intrebarea mea este cum pot scapa de aceste foldere ca sa nu se mai creeze,am formatat cardul dar degeaba,le-am mutat intr-un alt folder de pe telefon, dar degeaba, au aparut tot celeasi foldere.Cinnne ma poate ajuta dau funda!

1 răspuns:
| XDoom_Emi_1998 a răspuns:

Aceste foldere sunt vitale pentru anumite programe din telefon.Nu trebuie sa le stergi.