| HELikoPteR a întrebat:

Salut! Am primit un mesaj de la Digi că sunt programat la instalare mâine. Nu m-am programat nicăieri pentru nicio instalare. Nu știu la ce se referă acest mesaj, doar bănuiesc că vor să îmi schimbe cablul. De menționat că am contract cu ei doar pentru internet.

2 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Nu știu la ce se referă acest mesaj
Poate o greseala, sau poate chiar e pe bune, iti monteaza siret nou cu ecranare de semi cupru.

O sa vina iar si mai dau inca o gaura in coltul de sus al usii, pe langa cele 5 deja existente, sa vedem cum o schimbi usa. Idioti.

| HELikoPteR explică:

La ce se referă mesajul și la ce să mă aștept?