| Sorynnn21 a întrebat:

Salt! Problema cu calculatorul meu a inceput in timp ce umblam pe el mi-se stingea monitoru de ex cand dadeam dublu clic pe o melodie se stingea apoi pornea melodia si se aprindea iar, am crezut ca e de la windows asa ca l-am instalat iar.Problema este urmatoarea, au aparut lini verticale pe monitor in momentul cand incarca windowsul iar cand instalez driverele video mi se restarteaza calculatorul, cand dezinstalez driverele functioneaza. Care este problema cu pc-ul meu?

4 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Recomand sa nu mai umbli pe el, de aia s-au inventat strazile laughing Probabil de-aia s-a stricat...

| Sorynnn21 explică (pentru PopAdrian):

Sa sti ca ai dreptate nu m-am exprimat bine.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

1.Este 20% posibil sa fie de la sursa
2.Esti sigur ca ai instalat corect Windows.Ai grija sa nu fie instalat unul peste altul adica Windows peste alt Windows.
3.Virusii ar fi o problema.
4.Ti-as recomanda un service.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Unu are virusi, doi e dat peste cap, deci trebuie sa il duci la un specialist!