| goibas a întrebat:

Salut.am reinstalat windows vista si laptopul nu mai gaseste nici un network (wireless) si nu stiu daca are driver-ul instalat sau nu, pentru wireless(nici nu stiu daca trebuie sa aiba unul).cum pot verifica daca am driver-ul sau nu? ce altceva ar putea fi? daca imi aduc aminte bine, ultima data cind am instalat cu acelasi disc, nu a fost nevoie sa instalez driver pentru wireless, dar nu sint foarte sigur.
multumesc pentru ori ce raspuns

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

Click dreaptă pe my computer->manager this computer (sau doar manager) -> others devices. Acolo vei avea toate dispozitivele recunoscute de pc, dar care nu au drivere instalate.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu te uiti daca il are sau nu, sau vrei sa ne uitam noi?

| goibas explică (pentru K0sti):

Nu ma pricep la computere.dar merci desi ai fost usor ironic
o zi buna

| K0sti a răspuns (pentru goibas):

Atat timp cat ai reinstalat windows-ul...ma indoiesc! In plus orice utilizator de calculator trebuie sa stie sa-si instaleze un program sau un driver! Altfel nu are ce cauta in fata unui calculator! Calculatorul nu inseamna Facebook si Youtube si jocuri...