| NGB a întrebat:

Am reinstalat xp si nu am driverele. am placa de baza msi kt4av, am descarcat driverele de pe site dar nu imi merge. ce pot sa fac? am descarcat de aici http://ro.msi.com/product/mb/KT4AV.html#/?div=Driver&os= XP%2032. Placa video am instalat-o. Nu reusesc cu placa de baza si sunetul. Help

4 răspunsuri:
| NGB explică:

Am toate driverele compatibile ci placa de baza. Nu imi merge sunetul, lucru care s.a intamplat dupa ce am reinstalat xp

| lucy90 a răspuns (pentru NGB):

Daiclic dreapta pe drivea >proprietati>compatibilitat>si bifezi run this program in compatibility mode for > alegi windows xp (service pack 3)>ok si restartezi pc-ul