| DeejayAddy a întrebat:

Am si eu o intrebare am facut de curand un site si este pe blogspot. E site de filme intr-o luna am reusit sa strang 1000 de vizualizari pe zi. Dar as vrea sa ma mut pe Wordpress adica sa il pun pe host. Credeti ca cu o optimizare Seo buna as reusi sa intrec celalalt site. Daca da motivul! Multumesc!

P.S. : Dati-mi un site cu optimizare seo wordpress profesionala!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E plin netul de asemenea siteuri

Răspuns utilizator avertizat
| cine1cine a răspuns:

Pai ori e site ori e blog? Faci o mie de vizite pe zi sau ai vrut să scrii zece vizite!