| Tirex13 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Am facut un scurtcircuit pe placa amplificatorului de-la-o combina Sony pentru ca eu foloseam decat amplificatorul din combina si cand am lipit firele de iesire pentru boxe am facut un scurt si acum cand conectez boxele imi arunca membrana in sus si ramane acolo pana le deconectez. A-si vrea sa stiu daca s-a ars finalul sau alta piesa. Multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. S-a ars ceva si este in scurt. De aceea face asa. Trebuie dus la reparat.

| shannygelu a răspuns:

Sigur s-a ars finalul