| isshmen a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Doar ce am dat internet la un vecin prin switch(sau cum se scrie) si merge foarte rau.si videourile de pe youtube se vad foarte rau, in reluare. ce as putea face? Rog raspuns cat mai concret

5 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Cui ii merge rau, lui sa tie? Oricum ar fi, e normal.
Totusi nu inteleg de ce ai facut asta, abonamentele la internet sunt foarte ieftine.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tocmai ai impartit viteza de transfer la doua calculatoare, e foarte normal sa mearga amandoua prost.

auran
| auran a răspuns:

Pentru ca scade viteza de conexiune

| silvio a răspuns:

Pai n-ai ce face, decat sa nu-i mai dai internet vecinului, ca se imparte semnalul, d-aia merge prost.
www.balansoare.webs.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine cont ca pe masura ce conectezi mai multe calculatoare, viteza de transfer scade.