| wolf1992 a întrebat:

Salut imi spune si cineva de ce imi merge muzica pe internet in reluare si pe youtube imi merge foarte aiurea tot in reluare de la ce ar putea sa fie.

7 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

De la net sau windows

| Maomau a răspuns:

Pentru ca ai doua programe deschise!
Inchide unul din ele!

| AncaVG a răspuns:

Merge aiurea nu pentru ca ar fi ceva defect, ci pentru ca tot ce e pe net s-a transformat intr-o porcarie.Nimic nu mai merge bine, toto cei cunoscuti mie se plang sa le merge netul in reluare, mai ales youtube-ul.

| wolf1992 explică (pentru AncaVG):

Pai ascult muica pe youtube sau pe alt sait cu muzica imi merge aiurea nu se aude clar si nici videoul merge in reluare. la alti merge foarte bine

| AncaVG a răspuns (pentru wolf1992):

Poate ar trebui sa-ti schimbi windows-ul sau ai depasit traficul la net

| DeeAnna a răspuns:

Depinde 1:de cata lume este pe net...2:sa nu ai stickwinking

| TrixyexD a răspuns:

De la pc big grin Si mie imi mai face asa, cateodata thinking Si nu am gasit inca o rezolvare laughing