| unefillefrançaise a întrebat:

Salut happy
Am si eu o intrebare :
E adevarat ca nu mai trebuie formatata bateria telefoanelor noi, nou aparute? eu am auzit fel de fel de pareri si nu stiu ce sa fac, sa`mi formatez bateria sau nu? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Au trecut vremurile alea cand bateriile trebuiau formatate.Acum vin gata formatate.nu trebuie decat sa incarci acumulatorul cand e nevoie.Bafta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, este adevarat! S-a dus vremea aia in care trebuia sa incarci si sa descarci complet bateria de nu stiu cate ori pentru a o formata! Acum bateriile vin formatate din fabrica! In mod sigur vanzatorul ti-a facut proba la telefon! Deci bateria functiona!

| mugurel021978 a răspuns:

Eu zic sa o formatezi... ce e sigur e sigur...

| roxy_2350 a răspuns:

Cel mai sigur e sa o formatezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou sunt formatate din fabrica, deci nu mai e nevoie sa o formatezi!big grin

| UsSerName a răspuns:

Da e adevarat. am un LG ku990i si nu a tb sa-l formatez.