| DenisIonut01 a întrebat:

am tot auzit ca la laptopuri e multi ai tin 2 zile pe mine ma tine 4 ore straight face aia de la domo au zis ca nu trebuie formatata bateria dar azi m-am gandit sa incep sa o formatez stiu cum si asta voi face... totusi alte solutii in afara de formatarea bateriei stiti?

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

N-are cum sa tina doua zile un laptop. Doar daca ai poate o baterie de dimensiunea uneia de tractor. Limita maxima in regim de utilizare este undeva la 4-5 ore. Daca te tine 4 ore esti chiar norocos.

| ombladon a răspuns:

Poate 2 zile nefolosit, daca te tine 4 ore deschis, este foarte bine