| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare mai este posibil sa prinzi canalele de la o firma de cablu dupa ce am intrerupt contractul cu ei acum 2 ani desi cablu a ramas pe stalp?

intreb asta pentru ca le prind in continuare dupa 2 ani straight face DESI cablul este debransat de la stalp in mom de fata avand dolce

vreo idee de ce merge in continuare?

2 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Poate au uitat happy In locul tau m-as uita la tv in continuare laughing

| TaTaITzA a răspuns:

Poate au programe comune! sau vreo greseala de la ei, normal nu trebuia sa il lase pe stalp!