| CataLyNPop a întrebat:

Am si eu o intrebare. Mi-am cumparat un laptop nou, si eu il folosesc mai mult pentru gameing, dar acesta are o problema... Nu am fost acolo de unde l-am cumparat, dar am sa merg daca nu imi raspundeti voi. Problema este :
Cand apas orice tasta, mausul nu se misca.
Deci ce ar trebui sa fac? Imi trebuie ceva driver? Ca din system sitings nu am gasit o setare de genul acesta,
Acept orice raspuns! Va multumesc!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foloseste un mouse extern.

| CataLyNPop explică (pentru darrio2007):

Oare ar fi de folos?

| darrio2007 a răspuns (pentru CataLyNPop):

Eu asta fac de sapte ani de cand folosesc laptop.De la inceput am folosit extern.Wireless.Merge mult mai repede si usor.

| K0sti a răspuns:

System sitings?
gameing?

| GabrielStn a răspuns (pentru K0sti):

El e gamer, dar putin mai romanizat..nu foloseste cuvintele englezesti, ca doar na. jocurile sunt in romana.

| GabrielStn a răspuns (pentru K0sti):

Cand apesi pe taste. poate n-ar mai trebui sa dai cu mana peste zona alocata "mouse-ului", iar daca face in continuare la fel, mai bine mergi cu el la firma pentru ca il ai in garantie.

| K0sti a răspuns (pentru GabrielStn):

Gabi, tu cu cine te certi? laughing

| GabrielStn a răspuns (pentru K0sti):

Nu ma cert big grin doar ca vad din ce in ce mai multe persoane care nu au nicio treaba cu engleza, dar ei totusi se joaca. Probabil, singurele cuvinte pe care le stiu sunt "play", " quit ", "yes"," no " si "settings". Apropo, imi cer scuze ca v-am dat dvs replay cu raspunsul pe care trebuia sa-l trimit lui.

| K0sti a răspuns (pentru GabrielStn):

Nu e o problema, doar ca m-a amuzat!

| CinevaNou a răspuns:

De cand ar trebui sa se miste mausul daca apesi pe taste?

| CataLyNPop explică (pentru CinevaNou):

Mai am un calculator la care se misca, dar la acesta nu.