| Darkmind a întrebat:

pentru voi. Daca ati fi in locul meu si ati avea optiunea de a alege intre un iphone 3 la mana a doua si un samsung galaxi fit nou nout luat de la reprezentanta nu de la vreun bisnitar ce ati prefera?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

As alege Samsung...
1 ) prefer un telefon nou
2 ) galaxy fit e un telefon bun... iphone 3, da.sa spunem ca e putin mai performant!
Dar avand in vedere ca il iei de nou,.se merita mai mult samsungul!
oricum o sa iti mearga pe el.cam tot ce iti merge pe iphone

5 răspunsuri:
| Tudyss a răspuns:

Ia-ti galaxy, iphone 3 e deja destul de fumat de Apple deoarece s-au oprit cu updateurile la soft pentru acesta, iphone e mai performant dar totusi daca iei un telefon de la reprezentanta esti sigur ca nu are probleme si mai primesti si garantie+ca e un telefon bun

| Alexutzuhud a răspuns:

Eu ti-as propune sa iti iei un galaxy fit findca e super... si are android 2.3 si procesor de 600 mhz si etc etc etc

| Cipry12345 a răspuns:

Salut, eu sincer as alege Samsung Galaxy Fit, doar ca eu nu prea am incredere in bisnitari, numai de ei sa te feresti. Diferenta este ca ecranul de la Iphone 3 este putin mai mare, asta nu e un plus.Eu in locul tau as alege Samsungul sincer, pe langa ca e nou e si mai bun.Alegerea ta STIMA!