| yry123 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare... urmeaza sa lucrez ca sofer pe tir pe comunitate si as fi interesat sa stiu daca pot sa imi iau nevasta cu mine in curse, na vin la 2-3 luni distantare intre noi nu e buna, cum e zicala aia "ochii care nu se vad se uita". Multumesc

4 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Lasa femeia acasa sa-si vada de treburile ei ca nu esti nici primul si nucu ultimul care pleaca de langa nevasta.

| MargaretaM a răspuns:

În majoritatea firmelor poți și ți se permite și, din anumite motive chiar îți recomandă. Însă sunt șanse mari ca soția ta să vrea să se întoarcă acasă cu avionul.

| yry123 explică (pentru MargaretaM):

Nu chiar ca ea e inebunita dupa plimbarihee hee, mereu vrea sa vada ceva nou mai repede ma plictisesc eu decat ea.

| yry123 explică:

Pai da, dar vrea ea sa se plimbe cu mine sa vada lumea zice ca macar pana o sa avem copil sa se mai plimbe si ea...ii tot baga unele si altele in cap ca daca plec pe tir o las ca asa fac toti tiristii....io o iubesc ea ma iubeste si nu vreau sa se aleaga praful de relatia noastra din cauza unor vorbe.